Jakist Tekstil / Her aşamada profesyonellik, her işte kalite
Open
X

EV VE OTEL TEKSTİLİ KUMAŞLARI. İyi kalite, güzel görünüm..

Fonluk Kumaşlar

Perde ve masaörtülülerinde kullanılan saten ve blackout kumaş çeşitlerini birbirinden güzel renklerde hizmetinize sunuyoruz. 280 cm eninde olan kumaşlarımız dokuma tekniği ile kendine has, zarif farklı görünümler almaktadır.

Sayfaya git

Pike Kumaşları

Şönil pike kumaşı, dantel pike kumaşı ve brokar pike kumaşı farklı renk ve desenlerde mevcuttur. Pike kumaşlarımızın eni 260 cm’dir. Şönil ve dantel pikeler %100 polyester, brokar pike ise %70 pamuk, %30 polyesterdir.

Sayfaya git

Nevresimlik Kumaşlar

Pamuk saten kumaşlar nevresim için en çok kullanılan kumaş türlerindendir. Mat pamuk saten ve kristal pamuk satenimiz 240 cm eninde üretilmekte, farklı renk alternatifleriyle sunulmaktadır.

Sayfaya git

 

Masaörtüsü Kumaşları

Masaörtüsü kumaşları 320 cm enindedir. Güderi dertsiz masaörtüsü kumaşı leke tutmazdır, su iticilik özelliği vardır. %100 polyesterdir. Hasır desen olan kumaşımız ise %50 pamuk %50 polyesterdir, alt yüzü pamuk, üst yüzü polyesterdir.

Sayfaya git

Lame ve Dore Kumaşlar

Lame kumaşlar masa ve sandalye süslemelerinde, mekan süslemelerinde, kapitonelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Teneke lame ve astarlı lame (simli saten) kumaş olarak iki türde ve altın ve gümüş renklerinde üretmekteyiz.

Sayfaya git

Monoray Kumaş

Monoray kumaş yatakörtüleri, çeyiz setleri, masaörtüleri ve perde gibi alanlarda kullanılan, parıldayan bir kumaş türüdür. Hafif bir kumaştır, 100% polyesterdir, 280 cm eninde üretilmektedir.

 

Sayfaya git